تبلیغات
مطالب اینترنتی - ۱۵ مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست
 
مطالب اینترنتی
15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱۵ مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

در عصر اینترنت و تکنولوژی، مردم اعتماد به نفس و انگیزه‌ی بیشتری برای تلاش کردن و فروش ایده‌هایشان یا اصطلاحاً به دل جاده زدن دارند.

به یاد داشته باشید که برای پیروز شدن در زندگی هیچگاه خیلی دیر یا خیلی زود نیست. شما می توانید در هر سنی به خواسته‌هایتان برسید و آدم موفقی باشید و کارآفرینان جوانی که در ادامه نامشان آورده شده هست مدرکی بر اثبات این مدعی میباشند

به گزارش تالاب: خوداشتغالی پدیده‌ای هست که در یک دهه‌ی جدید پیشرفت بسیار چشمگیری داشته هست.

حتی با داشتن یکسری مهارت‌های ابتدایی مانند دانستن این که چطور باید یک وبسایت طراحی کرد یا چطور می توان به‌صورت آنلاین و از طریق اینترنت محصولی را بازاریابی کرد، افراد توانسته‌اند پولی به جیب زده و مهارتشان را به بقیه نشان بدهند و خود را حتی در سطوح جهانی معرفی کنند.

موفقیت به سن نیست

مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۵ در ایالات امریکا انجام شد نشان داد که حدود ۱۴٪ از کل جمعیت شاغل ایالات امریکا، کسب و کار خودشان را اداره میکردند و مسلماً این آمار در ایران هم با وجود استارتاپ ها و مشاغل این چنینی رو به افزایش هست.

گاهی اوقات وقتی داریم دوش میگیریم، رانندگی می کنیم یا به یک سخنرانی کسل کننده گوش می دهیم، ایده‌های جالبی به ذهنمان می رسد که کاملاً پتانسل این که تبدیل به طرحی فوق العاده برای راه اندازی کسب و کاری شوند را دارند، اما معمولاً تمایل داریم که این ایده‌ها را نادیده گرفته و به آن ها توجهی نکنیم!

یکی از شایع‌ترین شکایت‌ها و نارضایتی‌های افرادی که دیرتر در اساس‌ی کاری شکوفا میشوند یا در سنین بالاتری به موفقیت‌های کسب و کاری میرسند این هست که پیش از این جرات و درایت کافی برای فروش ایده‌هایشان را نداشته‌اند، از قضا برعکس همین علت هم بهانه‌ی جوانان هست، یعنی می‌گویند هنوز به سن و سالی نرسیده‌اند که کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند.

اما به یاد داشته باشید که برای پیروز شدن در زندگی هیچگاه خیلی دیر یا خیلی زود نیست. شما می توانید در هر سنی به خواسته‌هایتان برسید و آدم موفقی باشید و کارآفرینان جوانی که در ادامه نامشان آورده شده هست مدرکی بر اثبات این مدعی میباشند.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱.Mark Zuckerberg: بنیانگذار فیسبوک

قطعاً نام مارک زاکربرگ باید در ابتدای این فهرست باشد چراکه فیسبوک، بزرگ‌ترین و نخستین دستاورد این مرد که آن را در سن ۱۹ سالگی راه اندازی کرده هست مدرک خوبی برای قرارگرفتن نام وی در صدر این فهرست هست. فقط چندسال پس از راه اندازی آن، فیسبوک به یکی از پر بهرهگیری ترین رسانه‌های اجتماعی در سراسر جهان تبدیل شد.

امروزه، فیسبوک همچنان به رشد خود ادامه داده و هزاران نفر را برای کار در این آلبوم به خدمت گرفته هست. مارک زاکربرگ در حال حاضر ثروتی حدود ۶۱.۷ میلیارد دلار دارد و همچنان به پیشرفت خود بعنوان یک کارآفرین ادامه میدهد.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۲.Matthew Mullenweg: بناینگذار وردپرس

در سال ۲۰۰۵، متیو شرکت Automatic را تأسیس کرد که بعدها وردپرس در همین شرکت و پیش از این که او حتی ۲۰ ساله شود ایجاد شد. وردپرس یکی از پیشروترین سیستم‌های مدیریت محتوا در بازار هست که تبدیل به پر بهرهگیری ترین پلتفرم برای بلاگینگ نیز شده هست.

چه کسی فکرش را می کرد که یک دانشجوی ترک تحصیل کرده جهان را با ایده‌ی هاستینگ یک پلتفرم بلاگینگ تحت تأثیر قرار بدهد؟ ثروت خالص متیو مولنوگ امروزه حدود ۴۰ میلیون دلار هست.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۳. David Karp: بنیانگذار Tumblr

Tumblr از سال ۲۰۰۷ آغاز به فعالیت کرده هست. این وبسایت که درحال حاضر متعلق به یاهو می‌باشد، توسط دیوید کارپ در سن ۲۱ سالگی تأسیس شده و هم اکنون ثروت وی حدود ۲۰۰ میلیون دلار هست.

حتی بعد از تمام این سال‌هایی که از زمان راه اندازی این وبسایت می‌گذرد و روی کار آمدن رقبای قدرتمند و جدی، Tumblr هنوز هم موقعیت خود را در بین دیگر شبکه‌های اجتماعی حفظ کرده هست.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۴.Varun Agarwal: نویسنده، فیلمساز و کارآفرین

Varun Agarwal متعلق به دورانی هست که در هندوستان والدین میخواستند فرزندشان حتماً پزشک یا مهندس بشود، به همین خاطر دارای مدرک مهندسی نیز هست.

با این که او از سوی خانواده‌اش تحت فشار بوده تا مانند بقیه رشته‌اش را دنبال کرده و شغلی مرتبط با آن پیدا کند، اما این فکر به ذهن او رسید که لوازم مدرسه بفروشد و همین ایده‌اش وی را به یکی از برترین کارآفرینان هندوستان تبدیل کرد. او در سن ۲۱ سالگی بعنوان یک فیلمساز به نام A.R.Rehaman که برنده‌ی اسکار هست همکاری انجام داد.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۵. Pete Cashmore: مدیرعامل شرکت Mashabel

مدیرعامل و مؤسس شرکت Mashabel، پیت کشمور، ثروتی حدود ۵۵ میلیون دلار دارد. این وبسایت در سال ۲۰۰۵، زمانیکه او فقط ۲۰ ساله بوده تأسیس شده و در بین مردم به خاطر اخبار هرروز و شایعات مربوط به دنیای سرگرمی محبوب شده هست. محبوبیت این شرکت از ۸.۲ میلیون فالوورش در توییتر هویداست.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۶. Jon Wheatly، خالق Daily Booth

در سن ۲۲ سالگی و در سال ۲۰۰۹، جان ویتلی یک وبسایت فوتوبلاگینگ را به دنیای اینترنت معرفی کرد. این سایت به کاربران اجازه آپلود عکس و اضافه کردن کپشن را می دهد. ایده‌ی به اشتراک گذاری عکس همراه با رابط کاربری تروتمیز وبسایت، باعث شد که جان خیلی زود به ثروتی بالغ بر ۱ میلیون دلار دست پیدا کند.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۷.Blake Ross: خالق موزیلا فایرفاکس

شاید اسم سازنده‌اش را نمی‌دانستید، اما احتمالاً با فایرفاکس آشنا هستید. در آن دوران که مردم از مرورگر سیستم عامل خود بهرهگیری میکردند، فایرفاکس پا به عرصه‌ی ظهور گذاشت. فایرفاکس هم اکنون به مرورگری محبوب در بین پلتفرم‌های گوناگون از جمله ویندوز، لینوکس و اندروید تبدیل شده هست. فایرفاکس وقتی به لیک فقط ۱۹ سال داشت راه اندازه شد!

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۸. Richard Ludlow: بنیانگذار Academic Earth

ریچارد لودلو شاهد پتانسیل اینترنت برای تبدیل شدن به بستری برای یادگیری بود و او این امر را از طریق ایجاد وبسایتی به نام Academicearth.org محقق نمود. هدف از ایجاد این وبسایت، آموزش رایگان از طریق ویدیوهای آموزشی هست.

او یک کار تمام وقت و پذیرش در دوره‌های MBA را رد کرد و در ۲۲ سالگی به ایده‌ی اجرایی کردن Academkc Earth جامه‌ی عمل پوشاند. ریچارد به طور قطع اثبات کرد که کارآفرینی فقط منوط به داشتن سرمایه‌ای عظیم نیست.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۹.Fraser Doherty: بنیانگذار super jam

فریزر یک کارآفرین برتر دیگر هست که از سن ۱۴ سالگی کارش را شروع کرده و هم اکنون تبدیل به یک میلیونر شده هست. او با بکاربردن مهارتش در ساخت مربا که از مادربزرگش یادگرفته بود، در نوجوانی شروع به فروختن مرباهای دست ساز خودش به مغازه‌های اطراف کرد. او شرکتش را Super jam نامگذاری کرد و هم اکنون ثروتی معادل ۲ میلیون دلار دارد.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱۰.Sean Belnick: بنیانگذار Bizchair

Sean Belnick از سن ۱۴ سالگی شروع به فروش اسباب و اثاثیه در وبسایت خود bizchair.com کرد. از سال ایجاد این وبسایت یعنی ۲۰۰۴، فروش این وبسایت روندی افزایشی را طی کرده و هم اکنون ارزشی معادل ۴۰ میلیون دلار دارد.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱۱.Joshua Dziabiak: بنیانگذار Media Catch

او که در سال ۱۹۸۷ به جهان آمده هست، در سن ۱۸ سالگی با فروش کمپانی Media catch به درآمد میلیون دلاری رسید. وی پس از آن کمپانی‌های دیگری از جمله Showclix و Zebra را هم تأسیس کرد. ثروت فعلی جاشوآ هم اکنون حدود ۹ میلیون دلار آمریکاست.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱۲. Ryan Block: سرپرست تولید Engadget

با ثروتی بالغ بر ۳۰ میلیون دلار، Ryan Block در فهرست کارشناسان تکنولوژی برتر قراردارد. رایان ادیتور سابق Engadget بوده و هنگامی که وبسایت gdgt که یک وبسایت تکنولوژیکی هست را در سن ۲۶ سالگی تأسیس کرد به محبوبیت زیادی دست یافت. چند سال بعد، او دوباره به محل کار قبلی‌اش یعنی Engadget بازگشت و کارش را بعنوان سرپرست ساخت آغاز کرد.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱۳.Aaron Levie: از بنیانگذاران Box

در سن ۱۹ سالگی، ایده‌ی ارائه‌ی فضای ذخیره سازی آنلاین برای کسب و کارهای گوناگون به ذهن Aaron رسید. اندکی بعد او به یکی از بنیانگذاران شرکت Box تبدیل شد که هم اکنون به کسب و کارهای گوناگون، سرویس مدیریت محتوا و فضای ذخیره سازی فایل ارائه می کند. در سال ۲۰۱۵، Aaron ثروتی بیش از ۹۰ میلیون دلار داشت.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱۴.Alexander Levin: از بنیانگذاران image shack

Levin از بنیانگذاران بزرگ‌ترین وبسایت هاستینگ عکس یعنی image shack هست که زمانیکه او ۱۹ سال داشته راه اندازی شده هست. با ثروتی حدود ۵۰ میلیون دلار، مطمئناً Alexander شایسته‌ی قرارگیری در این فهرست هست. image shack امروزه در درمیان سرویس‌های هاستینگ عکس جایگاه خود را حفظ کرده و از محبوبیتش در این سالها کم نشده هست.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱۵. Justin Bieber: خواننده

حال که نوبت به صنعت موسیقی و شهرت رسید، با تمام شایعات و بدگویی‌ها باید گفت که جاستین بیبر در سن ۱۵ سالگی با استعداش جهان را شگفت زده کرد. جاستین بیبر در سنین جوانی بسیار مشهور شده و معمولاً همۀ وقت می توانید او و کارهایش را در فهرست برترین‌های موزیک چارت‌های گوناگون پیدا کنید. بیبر سرمایه‌ی به‌دست آورده‌اش را در یک سری استارتاپ و ساخت لاک سرمایه گذاری کرده هست. ثروت جاستین بیبر در سال قبل حدود ۲۰۰ میلیون دلار بوده هست.

شما هم میتوانید پیروز باشید، فقط لازم هست دست به کار شوید!

درحالیکه بهرهگیری از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی روز به روز در حال افزایش هست، همین حالا برترین موقع برای شروع کسب و کار خودتان و معرفی آن به تمام دنیاست. افراد ایده‌های کاری گوناگون دارند و ما نمی دانیم کدامیک قرار هست در آینده جهانی شود! شاید این حرف که هرکسی ایده‌ی کاری‌ای دارد حرف درستی باشد. پس نترسید، ایده‌هایتان را توسعه بدهید و به آرزوهایتان دست پیداکنید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

مطلب ۱۵ مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :۱۵ مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست
http://mofidestan.ir/15-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%d9%81%d8%b1%d8%a7%d8%af%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%ab%d8%a7%d8%a8%d8%aa-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%af-%d9%85%d9%88%d9%81%d9%82%db%8c%d8%aa/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 29 اسفند 1397 01:00 ق.ظ
Nous sommes le SAV du site Princesse Boutique.
چهارشنبه 29 اسفند 1397 12:31 ق.ظ
For other inquiries, Contact Us. To see all content on The Sun, please use
the Site Map. The Sun website is regulated by the Independent Press Standards Organisation (IPSO).

Clitoral Vibrators 77969
سه شنبه 28 اسفند 1397 11:44 ب.ظ
Hello, its nice post regarding media print, we all understand media is a fantastic source of information.
سه شنبه 28 اسفند 1397 11:04 ب.ظ
Using this type of expertise at hand, you need to be able to commence your current marketing campaign. Remember the knowledge you might have realized here,
and use it although making your own articles. You will definately get results should you implement oneself,
continue being patient whilst making far more movies. https://godzillakingofthemonstersfullmovie.com/
سه شنبه 28 اسفند 1397 11:01 ب.ظ
As you raise your understanding throughout online video marketing,
you will see a growing number of the chances that will open. Video marketing will assist you to build-up your customer record.
This supplies excellent opportunities so that you can entice consumers
and grow your organization. https://godzillakingofthemonstersfullmovie.com/
سه شنبه 28 اسفند 1397 10:15 ب.ظ
In case you are prepared to put in the moment that is needed, video marketing really can meet
your needs. You must undoubtedly hold the right knowledge.
Keep reading to learn the proper advice as you progress.
https://godzillakingofthemonstersfullmovie.com/
سه شنبه 28 اسفند 1397 09:40 ب.ظ
You know great special offers are necessary to creating a prosperous company.
You may have experimented with classic newspaper adverts, advertisements or perhaps the stereo!
But, a well known approach today is online video marketing.
Continue reading to understand the best way to make use of video marketing to acquire customers.
https://adastrafullmovie.com/
سه شنبه 28 اسفند 1397 08:16 ب.ظ
Maintain your video tutorials relatively short: a
maximum of 10 or 20 min's. When demonstrating your current visitors that the distinct
product or service operates, you'll be able to consume towards the twenty-minute assigned time for it to showcase all
of the features. Movies which are just informing folks with regards to a offer or perhaps giving the update on the business should be no more than ten mins.
https://onceuponatimeinhollywoodfull.com/
سه شنبه 28 اسفند 1397 08:16 ب.ظ
Normally I don't learn post on blogs, however
I would like to say that this write-up very pressured
me to check out and do it! Your writing style has been amazed me.
Thanks, very great post.
سه شنبه 28 اسفند 1397 05:22 ب.ظ
First of all I would like to say excellent blog! I had a quick question which I'd like to ask if you do not mind.
I was interested to find out how you center yourself and clear
your thoughts prior to writing. I have had difficulty clearing my mind in getting my ideas out.
I do take pleasure in writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes are usually lost just trying to figure out how to begin. Any suggestions or hints?
Kudos!
سه شنبه 28 اسفند 1397 03:38 ب.ظ
I did have a creative writing classmate that absolutely hated the
word "disgorge" and went on a rant when I used it (before knowing her peeve) in oneI did
have a creative writing classmate that absolutely hated the
word "disgorge" and went on a rant.
dildos male sex toys ceedwt11049
سه شنبه 28 اسفند 1397 03:00 ب.ظ
Fastidious answer back in return of this issue with genuine arguments
and explaining everything concerning that.
سه شنبه 28 اسفند 1397 02:56 ب.ظ
But, they reiterate, the Biennale has to remain true to its core which is French.

trinkets jewelry junk jewelry lwcbyt7703
سه شنبه 28 اسفند 1397 01:37 ب.ظ
Nice blog here! Also your web site loads up very fast!

What host are you using? Can I get your affiliate link to your host?

I wish my website loaded up as fast as yours lol
سه شنبه 28 اسفند 1397 12:40 ب.ظ
Awesome! Its truly awesome post, I have got much clear idea about from this article.
سه شنبه 28 اسفند 1397 12:39 ب.ظ
If you have an amazing idea and are unsure how you can actually make
the physical or conceptual design, you need to find a product designer that can help your idea turned into
a reality. Use this time for you to get ideas on other (better) possible
solutions, discuss manufacturing options, materials, and sourcing.

Does this not make you wonder why is one product relevant, useful and exquisite that it lasts decades; and
yet another a fodder.
سه شنبه 28 اسفند 1397 12:32 ب.ظ
Just desire to say your article is as amazing.
The clearness in your post is simply spectacular and i can assume you are an expert on this subject.

Well with your permission let me to grab your feed to keep updated with forthcoming
post. Thanks a million and please continue the gratifying work.
سه شنبه 28 اسفند 1397 11:03 ق.ظ
Good day! I know this is kinda off topic
however , I'd figured I'd ask. Would you be interested in exchanging links or maybe guest writing a blog article or
vice-versa? My blog discusses a lot of the same topics as yours and I
feel we could greatly benefit from each other. If you might be interested feel
free to shoot me an email. I look forward to hearing from you!
Great blog by the way!
سه شنبه 28 اسفند 1397 10:33 ق.ظ
Inspiring story there. What happened after? Thanks!
سه شنبه 28 اسفند 1397 10:32 ق.ظ
It's an remarkable article for all the internet viewers; they
will take benefit from it I am sure.
سه شنبه 28 اسفند 1397 10:26 ق.ظ
For hottest information you have to pay a quick visit world wide web and on web I
found this site as a best website for hottest updates.
سه شنبه 28 اسفند 1397 09:53 ق.ظ
The other day, while I was at work, my cousin stole my iPad and tested to see if it can survive a 30 foot drop, just so she
can be a youtube sensation. My iPad is now broken and she
has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to
share it with someone!
سه شنبه 28 اسفند 1397 09:32 ق.ظ
I like the valuable information you supply on your articles.
I will bookmark your blog and test again right here regularly.
I'm moderately sure I'll be told a lot of new stuff proper here!
Best of luck for the next!
سه شنبه 28 اسفند 1397 09:20 ق.ظ
I like the helpful info you provide in your articles.
I will bookmark your blog and check again here regularly.
I am quite sure I will learn lots of new stuff right here!
Good luck for the next!
سه شنبه 28 اسفند 1397 08:12 ق.ظ
I blog often and I genuinely appreciate your content.
Your article has really peaked my interest. I am going to take a note
of your website and keep checking for new information about
once a week. I opted in for your Feed too.
سه شنبه 28 اسفند 1397 06:59 ق.ظ
Aw, this was an incredibly nice post. Finding the time and actual effort to produce a good article…
but what can I say… I hesitate a lot and don't seem to get nearly anything done.
سه شنبه 28 اسفند 1397 06:47 ق.ظ
Way cool! Some very valid points! I appreciate you penning this write-up
and the rest of the website is also very good.
سه شنبه 28 اسفند 1397 06:27 ق.ظ
I every time used to study article in news papers but now as I am a user of web therefore from now
I am using net for posts, thanks to web.
سه شنبه 28 اسفند 1397 05:07 ق.ظ
Lace Wigs36183
Lace Wigs
سه شنبه 28 اسفند 1397 04:43 ق.ظ
cheap wigs91765
hair extensions
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نویسنده
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :