تبلیغات
مطالب اینترنتی - ۱۵ مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست
 
مطالب اینترنتی
15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱۵ مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

در عصر اینترنت و تکنولوژی، مردم اعتماد به نفس و انگیزه‌ی بیشتری برای تلاش کردن و فروش ایده‌هایشان یا اصطلاحاً به دل جاده زدن دارند.

به یاد داشته باشید که برای پیروز شدن در زندگی هیچگاه خیلی دیر یا خیلی زود نیست. شما می توانید در هر سنی به خواسته‌هایتان برسید و آدم موفقی باشید و کارآفرینان جوانی که در ادامه نامشان آورده شده هست مدرکی بر اثبات این مدعی میباشند

به گزارش تالاب: خوداشتغالی پدیده‌ای هست که در یک دهه‌ی جدید پیشرفت بسیار چشمگیری داشته هست.

حتی با داشتن یکسری مهارت‌های ابتدایی مانند دانستن این که چطور باید یک وبسایت طراحی کرد یا چطور می توان به‌صورت آنلاین و از طریق اینترنت محصولی را بازاریابی کرد، افراد توانسته‌اند پولی به جیب زده و مهارتشان را به بقیه نشان بدهند و خود را حتی در سطوح جهانی معرفی کنند.

موفقیت به سن نیست

مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۵ در ایالات امریکا انجام شد نشان داد که حدود ۱۴٪ از کل جمعیت شاغل ایالات امریکا، کسب و کار خودشان را اداره میکردند و مسلماً این آمار در ایران هم با وجود استارتاپ ها و مشاغل این چنینی رو به افزایش هست.

گاهی اوقات وقتی داریم دوش میگیریم، رانندگی می کنیم یا به یک سخنرانی کسل کننده گوش می دهیم، ایده‌های جالبی به ذهنمان می رسد که کاملاً پتانسل این که تبدیل به طرحی فوق العاده برای راه اندازی کسب و کاری شوند را دارند، اما معمولاً تمایل داریم که این ایده‌ها را نادیده گرفته و به آن ها توجهی نکنیم!

یکی از شایع‌ترین شکایت‌ها و نارضایتی‌های افرادی که دیرتر در اساس‌ی کاری شکوفا میشوند یا در سنین بالاتری به موفقیت‌های کسب و کاری میرسند این هست که پیش از این جرات و درایت کافی برای فروش ایده‌هایشان را نداشته‌اند، از قضا برعکس همین علت هم بهانه‌ی جوانان هست، یعنی می‌گویند هنوز به سن و سالی نرسیده‌اند که کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند.

اما به یاد داشته باشید که برای پیروز شدن در زندگی هیچگاه خیلی دیر یا خیلی زود نیست. شما می توانید در هر سنی به خواسته‌هایتان برسید و آدم موفقی باشید و کارآفرینان جوانی که در ادامه نامشان آورده شده هست مدرکی بر اثبات این مدعی میباشند.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱.Mark Zuckerberg: بنیانگذار فیسبوک

قطعاً نام مارک زاکربرگ باید در ابتدای این فهرست باشد چراکه فیسبوک، بزرگ‌ترین و نخستین دستاورد این مرد که آن را در سن ۱۹ سالگی راه اندازی کرده هست مدرک خوبی برای قرارگرفتن نام وی در صدر این فهرست هست. فقط چندسال پس از راه اندازی آن، فیسبوک به یکی از پر بهرهگیری ترین رسانه‌های اجتماعی در سراسر جهان تبدیل شد.

امروزه، فیسبوک همچنان به رشد خود ادامه داده و هزاران نفر را برای کار در این آلبوم به خدمت گرفته هست. مارک زاکربرگ در حال حاضر ثروتی حدود ۶۱.۷ میلیارد دلار دارد و همچنان به پیشرفت خود بعنوان یک کارآفرین ادامه میدهد.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۲.Matthew Mullenweg: بناینگذار وردپرس

در سال ۲۰۰۵، متیو شرکت Automatic را تأسیس کرد که بعدها وردپرس در همین شرکت و پیش از این که او حتی ۲۰ ساله شود ایجاد شد. وردپرس یکی از پیشروترین سیستم‌های مدیریت محتوا در بازار هست که تبدیل به پر بهرهگیری ترین پلتفرم برای بلاگینگ نیز شده هست.

چه کسی فکرش را می کرد که یک دانشجوی ترک تحصیل کرده جهان را با ایده‌ی هاستینگ یک پلتفرم بلاگینگ تحت تأثیر قرار بدهد؟ ثروت خالص متیو مولنوگ امروزه حدود ۴۰ میلیون دلار هست.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۳. David Karp: بنیانگذار Tumblr

Tumblr از سال ۲۰۰۷ آغاز به فعالیت کرده هست. این وبسایت که درحال حاضر متعلق به یاهو می‌باشد، توسط دیوید کارپ در سن ۲۱ سالگی تأسیس شده و هم اکنون ثروت وی حدود ۲۰۰ میلیون دلار هست.

حتی بعد از تمام این سال‌هایی که از زمان راه اندازی این وبسایت می‌گذرد و روی کار آمدن رقبای قدرتمند و جدی، Tumblr هنوز هم موقعیت خود را در بین دیگر شبکه‌های اجتماعی حفظ کرده هست.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۴.Varun Agarwal: نویسنده، فیلمساز و کارآفرین

Varun Agarwal متعلق به دورانی هست که در هندوستان والدین میخواستند فرزندشان حتماً پزشک یا مهندس بشود، به همین خاطر دارای مدرک مهندسی نیز هست.

با این که او از سوی خانواده‌اش تحت فشار بوده تا مانند بقیه رشته‌اش را دنبال کرده و شغلی مرتبط با آن پیدا کند، اما این فکر به ذهن او رسید که لوازم مدرسه بفروشد و همین ایده‌اش وی را به یکی از برترین کارآفرینان هندوستان تبدیل کرد. او در سن ۲۱ سالگی بعنوان یک فیلمساز به نام A.R.Rehaman که برنده‌ی اسکار هست همکاری انجام داد.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۵. Pete Cashmore: مدیرعامل شرکت Mashabel

مدیرعامل و مؤسس شرکت Mashabel، پیت کشمور، ثروتی حدود ۵۵ میلیون دلار دارد. این وبسایت در سال ۲۰۰۵، زمانیکه او فقط ۲۰ ساله بوده تأسیس شده و در بین مردم به خاطر اخبار هرروز و شایعات مربوط به دنیای سرگرمی محبوب شده هست. محبوبیت این شرکت از ۸.۲ میلیون فالوورش در توییتر هویداست.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۶. Jon Wheatly، خالق Daily Booth

در سن ۲۲ سالگی و در سال ۲۰۰۹، جان ویتلی یک وبسایت فوتوبلاگینگ را به دنیای اینترنت معرفی کرد. این سایت به کاربران اجازه آپلود عکس و اضافه کردن کپشن را می دهد. ایده‌ی به اشتراک گذاری عکس همراه با رابط کاربری تروتمیز وبسایت، باعث شد که جان خیلی زود به ثروتی بالغ بر ۱ میلیون دلار دست پیدا کند.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۷.Blake Ross: خالق موزیلا فایرفاکس

شاید اسم سازنده‌اش را نمی‌دانستید، اما احتمالاً با فایرفاکس آشنا هستید. در آن دوران که مردم از مرورگر سیستم عامل خود بهرهگیری میکردند، فایرفاکس پا به عرصه‌ی ظهور گذاشت. فایرفاکس هم اکنون به مرورگری محبوب در بین پلتفرم‌های گوناگون از جمله ویندوز، لینوکس و اندروید تبدیل شده هست. فایرفاکس وقتی به لیک فقط ۱۹ سال داشت راه اندازه شد!

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۸. Richard Ludlow: بنیانگذار Academic Earth

ریچارد لودلو شاهد پتانسیل اینترنت برای تبدیل شدن به بستری برای یادگیری بود و او این امر را از طریق ایجاد وبسایتی به نام Academicearth.org محقق نمود. هدف از ایجاد این وبسایت، آموزش رایگان از طریق ویدیوهای آموزشی هست.

او یک کار تمام وقت و پذیرش در دوره‌های MBA را رد کرد و در ۲۲ سالگی به ایده‌ی اجرایی کردن Academkc Earth جامه‌ی عمل پوشاند. ریچارد به طور قطع اثبات کرد که کارآفرینی فقط منوط به داشتن سرمایه‌ای عظیم نیست.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۹.Fraser Doherty: بنیانگذار super jam

فریزر یک کارآفرین برتر دیگر هست که از سن ۱۴ سالگی کارش را شروع کرده و هم اکنون تبدیل به یک میلیونر شده هست. او با بکاربردن مهارتش در ساخت مربا که از مادربزرگش یادگرفته بود، در نوجوانی شروع به فروختن مرباهای دست ساز خودش به مغازه‌های اطراف کرد. او شرکتش را Super jam نامگذاری کرد و هم اکنون ثروتی معادل ۲ میلیون دلار دارد.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱۰.Sean Belnick: بنیانگذار Bizchair

Sean Belnick از سن ۱۴ سالگی شروع به فروش اسباب و اثاثیه در وبسایت خود bizchair.com کرد. از سال ایجاد این وبسایت یعنی ۲۰۰۴، فروش این وبسایت روندی افزایشی را طی کرده و هم اکنون ارزشی معادل ۴۰ میلیون دلار دارد.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱۱.Joshua Dziabiak: بنیانگذار Media Catch

او که در سال ۱۹۸۷ به جهان آمده هست، در سن ۱۸ سالگی با فروش کمپانی Media catch به درآمد میلیون دلاری رسید. وی پس از آن کمپانی‌های دیگری از جمله Showclix و Zebra را هم تأسیس کرد. ثروت فعلی جاشوآ هم اکنون حدود ۹ میلیون دلار آمریکاست.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱۲. Ryan Block: سرپرست تولید Engadget

با ثروتی بالغ بر ۳۰ میلیون دلار، Ryan Block در فهرست کارشناسان تکنولوژی برتر قراردارد. رایان ادیتور سابق Engadget بوده و هنگامی که وبسایت gdgt که یک وبسایت تکنولوژیکی هست را در سن ۲۶ سالگی تأسیس کرد به محبوبیت زیادی دست یافت. چند سال بعد، او دوباره به محل کار قبلی‌اش یعنی Engadget بازگشت و کارش را بعنوان سرپرست ساخت آغاز کرد.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱۳.Aaron Levie: از بنیانگذاران Box

در سن ۱۹ سالگی، ایده‌ی ارائه‌ی فضای ذخیره سازی آنلاین برای کسب و کارهای گوناگون به ذهن Aaron رسید. اندکی بعد او به یکی از بنیانگذاران شرکت Box تبدیل شد که هم اکنون به کسب و کارهای گوناگون، سرویس مدیریت محتوا و فضای ذخیره سازی فایل ارائه می کند. در سال ۲۰۱۵، Aaron ثروتی بیش از ۹۰ میلیون دلار داشت.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱۴.Alexander Levin: از بنیانگذاران image shack

Levin از بنیانگذاران بزرگ‌ترین وبسایت هاستینگ عکس یعنی image shack هست که زمانیکه او ۱۹ سال داشته راه اندازی شده هست. با ثروتی حدود ۵۰ میلیون دلار، مطمئناً Alexander شایسته‌ی قرارگیری در این فهرست هست. image shack امروزه در درمیان سرویس‌های هاستینگ عکس جایگاه خود را حفظ کرده و از محبوبیتش در این سالها کم نشده هست.

15 مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست

۱۵. Justin Bieber: خواننده

حال که نوبت به صنعت موسیقی و شهرت رسید، با تمام شایعات و بدگویی‌ها باید گفت که جاستین بیبر در سن ۱۵ سالگی با استعداش جهان را شگفت زده کرد. جاستین بیبر در سنین جوانی بسیار مشهور شده و معمولاً همۀ وقت می توانید او و کارهایش را در فهرست برترین‌های موزیک چارت‌های گوناگون پیدا کنید. بیبر سرمایه‌ی به‌دست آورده‌اش را در یک سری استارتاپ و ساخت لاک سرمایه گذاری کرده هست. ثروت جاستین بیبر در سال قبل حدود ۲۰۰ میلیون دلار بوده هست.

شما هم میتوانید پیروز باشید، فقط لازم هست دست به کار شوید!

درحالیکه بهرهگیری از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی روز به روز در حال افزایش هست، همین حالا برترین موقع برای شروع کسب و کار خودتان و معرفی آن به تمام دنیاست. افراد ایده‌های کاری گوناگون دارند و ما نمی دانیم کدامیک قرار هست در آینده جهانی شود! شاید این حرف که هرکسی ایده‌ی کاری‌ای دارد حرف درستی باشد. پس نترسید، ایده‌هایتان را توسعه بدهید و به آرزوهایتان دست پیداکنید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

مطلب ۱۵ مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :۱۵ مورد از افرادی که ثابت کرده اند موفقیت به سن نیست
http://mofidestan.ir/15-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%d9%81%d8%b1%d8%a7%d8%af%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%ab%d8%a7%d8%a8%d8%aa-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%af-%d9%85%d9%88%d9%81%d9%82%db%8c%d8%aa/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 26 شهریور 1398 06:38 ق.ظ
Goodd day! I could have sworn I've visited this web site
before but after looking at some of the articles I realized it's new
to me. Anyways, I'm definittely pleased I stumbled upon it and I'll
be book-marking it and checking back often!
سه شنبه 26 شهریور 1398 05:09 ق.ظ
I do not even understand how I endedd up here, however
I assumed this submit used to be great. I don't understand whho you might be but
definitely you're going to a famnous blogger if you happen to are not already.
Cheers!
سه شنبه 26 شهریور 1398 04:55 ق.ظ
I'm extremely pleased to find this web site. I need to to thank you for your
time due to this wonderful read!! I definitely liked
every bit of it and I have you book-marked to check out new things iin your blog.
سه شنبه 26 شهریور 1398 04:41 ق.ظ
Thanks for every other informative blog. The place else may I am getting that type of information written in such an ideal means?
I have a venture that I am just now running on,and I have been on the look out for such information.
سه شنبه 26 شهریور 1398 04:21 ق.ظ
I every time used to read article in news papers
but now as I am a user of net so from now I am using net for posts, thanks to web.
http://www.dom-ita.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=800467
سه شنبه 26 شهریور 1398 03:59 ق.ظ
Hey there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
I'm trying to get my blogg to ran for some targeted keywords but I'm not seeing very good
gains. If you know of anny please share. Many thanks!
سه شنبه 26 شهریور 1398 02:59 ق.ظ
While discussing captivating the most clients, other issues include that relating to landing pages.
This will be the sales and marketing hub, where you'll write articles, reviews as
well as videos. Very few property professionals are
using digital channels to achieve their audience effectively.
سه شنبه 26 شهریور 1398 02:45 ق.ظ
I'm no longer sure the place you're getting your information, however good
topic. I needs to spend a while learning much more
or understanding more. Thank you for fantastic information I was on the
lookout for this info for my mission. https://a8tune.com/user/year48tennis/
سه شنبه 26 شهریور 1398 02:14 ق.ظ
I was suggested this website by my cousin. I am now not positive whether or not this publish is written through him as no one else realize such distinct about my trouble.
You are amazing! Thanks! http://www.7sea.cc/comment/html/?160692.html
سه شنبه 26 شهریور 1398 01:39 ق.ظ
I couldn't resist commenting. Well written! https://avmu.net/index.php?page=user&action=pub_profile&id=8742
دوشنبه 25 شهریور 1398 10:27 ب.ظ
This blog was... how do you say it? Relevant!! Finally I've found something which helped me.

Appreciate it! https://music-fans.biz/user/switch00cello/
دوشنبه 25 شهریور 1398 10:15 ب.ظ
Definitely believe that that you stated. Your favourite reason appeared to be on the
web the easiest factor to remember of. I say to
you, I definitely get irked at the same time as other people consider worries that they plainly don't
understand about. You managed to hit the nail upon the highest
ass well as defined out the entire thing with no need side-effects , other people
can take a signal. Will likely be back to get more.
Thanks
دوشنبه 25 شهریور 1398 10:01 ب.ظ
I used to be recommended this website through my cousin. I am now not certain whether this submit is written through him as
no one else recognise such designated about my problem.
You are amazing! Thank you! http://www.jx1980.com/comment/html/?1032340.html
دوشنبه 25 شهریور 1398 09:12 ب.ظ
Hi there, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just wondering
if you get a lot of spam feedback? If so how
do you reduce it, any plugin or anything you
can recommend? I get so much lately it's driving me mad so any support is very much appreciated.

http://www.pragmatainstitute.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1255632
دوشنبه 25 شهریور 1398 08:28 ب.ظ
Really when someone doesn't know then its up to other users that they will help, so here it takes
place.
دوشنبه 25 شهریور 1398 08:17 ب.ظ
Hi there are using Wordpress for your site platform?
I'm new to the blog world but I'm trying to get started and set
up my own. Do you require any html coding expertise to make your own blog?

Any help would be really appreciated! http://www.visevi.it/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1431785
دوشنبه 25 شهریور 1398 08:15 ب.ظ
It is actually a great and useful piece of information. I'm glad
that you just shared this helpful information with us.
Please stay us informed like this. Thank you for sharing.
دوشنبه 25 شهریور 1398 08:03 ب.ظ
Excellent post. I was checking continuously this blog and I am inspired!

Extremely helpful info particularly the closing part :) I maintain such info much.
I was looking for this certain information for a long time.
Thank you and good luck. http://www.decorgarden.it/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1993577
دوشنبه 25 شهریور 1398 07:19 ب.ظ
I needed to thank yoou for this great read!! I definitely loved every bit of
it. I've got you bookmarked to look at new stuff you post…
دوشنبه 25 شهریور 1398 06:54 ب.ظ
The school recognized that design has stopped being a "one-way street" understanding that the
main theme for the show can be "Response". You were guaranteed
to have spent much more later within the project, to help you
see this being a significant saving. So do your favor - discover a good course that allows you to learn 3D rendering, software from Adobe's Creative Suite, and communication skills.
دوشنبه 25 شهریور 1398 06:13 ب.ظ
Having read this I thought it was extremely enlightening.
I appreciate you spending some time and energy to put this content
together. I once again find myself spending a significant amount of time both reading and posting comments.
But so what, it was still worth it!
دوشنبه 25 شهریور 1398 06:05 ب.ظ
I could not resist commenting. Exceptionally well written!
دوشنبه 25 شهریور 1398 06:03 ب.ظ
Hi there, yup this post is truly fastidious and I have learned lot of things from it concerning blogging.
thanks.
دوشنبه 25 شهریور 1398 05:10 ب.ظ
It's perfect time to make a few plans for the long run and it's time to be happy.
I have learn this post and if I may I wish
to suggest you some interesting issues or tips. Maybe you could write next articles regarding this
article. I desire to read even more things approximately it!
دوشنبه 25 شهریور 1398 04:38 ب.ظ
Heya i am for the first time here. I came across this
board and I find It truly useful & it helped me out much.
I hope to give something back and help others like you aided me.
http://magonly.web.id/story.php?title=nourishment-suggestions-to-maintain-your-system-functioning-at-its-maximum
دوشنبه 25 شهریور 1398 03:44 ب.ظ
Hi, all is going well here and ofcourse every one is sharing
data, that's iin fact excellent, keep up writing.
دوشنبه 25 شهریور 1398 03:23 ب.ظ
Thanks for any other informative web site. The place else may I get that type of info written in such a perfect way?
I've a mission that I am just now operating on, and I havve
been on the look out for such info.
دوشنبه 25 شهریور 1398 03:12 ب.ظ
What's Happening i'm new to this, I stumbled upon this I've found It positvely useful and it has aided me out loads.
I'm hoping to givve a contribution & assist other customers like its aided me.
Good job.
دوشنبه 25 شهریور 1398 02:13 ب.ظ
Have you ever thought about adding a little bit more than just
your articles? I mean, what you say is important and all.
Nevertheless think of if you added some great photos or videos to give
your posts more, "pop"! Your content is excellent but with pics and clips, this blog
could undeniably be one of the best in its niche. Superb blog!
دوشنبه 25 شهریور 1398 01:57 ب.ظ
What's up, I want to subscribe for this website to get most recent updates, thus where can i do it please help out.
http://gulistan.az/user/debtatom48/
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نویسنده
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :